Kdo jsme

Vyrábíme svítidla z dýhy tak, aby byla klenotem interiéru, prozářila prostor svým teplým světlem, ozvláštnila ho tvarem a jedinečnou kresbou dřeva. Dodáváme tu správnou atmosféru vašemu prostoru. Díky designu, různorodé kresbě a ručnímu zpracování v českých dílnách je každé naše stínidlo originál.

A kdo za to může?

Jako interiérové designérce mi chyběla ta pravá svítidla vhodná pro domovy i komerční prostory, něco jedinečného a osobitého, něco kvalitního a krásného. A protože jsou přírodní materiály základem dobrého interiéru, rozhodla jsem se založit vlastní řemeslnou dílnu, kde navrhuji a vyrábím dýhová stínidla. Nejsem na to sama, jsme rodinnou firmou. Při řešení technických detailů při vývoji nových typů mi v dílně pomáhá manžel a kovové konstrukce pro uchycení stínidel vyrábíme v zámečnické dílně téměř naproti.

Vybere si každý

Navrhujeme tak, aby byl spokojen člověk hodně konzervativní i dost ulítlý.

Pomáháme při výběru.

Postačí fotka interiéru a designérka doporučí to nejlepší pro vás.

Milujeme přírodní materiály.

Dřevo je dřevo.

Fandíme odvaze a originalitě.

Rádi navrhujeme design na míru prostoru.

Na detailu záleží.

Dbáme na kvalitu, protože je základem luxusu.

Vyrábíme v Česku.

Podporujeme české dodavatele a řemeslníky.

Těším se, že prozáříme i váš interiér! Vaše Hana Zmitková.

O mě

Miluji radost po realizaci,
Cením si vaší důvěry v mou práci!

Moc vás zdravím, já jsem Hana.

Jsem designérka interiérů a mou vášní je vymýšlet nová řešení, objevovat nové možnosti.

Jak začalo mé dobrodružství s interiéry

Když mi bylo osm, rozhodla jsem se přestěhovat historický nábytek po babičce. Ale protože rodiče mé nadšení ani trochu nesdíleli, soustředila jsem se na zaprášenou přeplněnou půdu. Nalezené poklady jsem poopravila, rozestavěla a vytvořila tak vysněný „pokojíček“. S uspokojením jsem tam v příšeří, v paprscích létajícího prachu sedávala a vymýšlela další proměny..

A radost z každé další přestavby mám od dětství dodnes!

Jen už u toho nesedávám na půdě a proměn, na kterých jsem se podílela, bylo mnoho.

Prošla jsem si studiem fakulty stavební, studium tvorby interiérů ve škole AVE ART, nasbírala zkušenosti při péči o klienty a jednání s lidmi v roli obchodní manažerky. Má kreativní duše v téhle roli v IT ale nevydržela, a tak jsem se stala interiérovou návrhářkou profesně. Od té doby jsem stále nadšená a naplno si užívám pomoc druhým ke změně jejich prostoru pro život, ke změně jejich života v kvalitním prostoru.

Jak vzikla značka VENEE

Dřevěná dýha mě fascinuje, možnosti použití, krása při prosvícení. Značku VENEE – svítidla a dekorace z dýhy jsem založila, abych rozzářila prostor i duši majitele. Každý si vybere přesně ve svém stylu. Lampy pro milovníky dřeva, co dají domovu tu pravou atmosféru.

Konzultace i kurzy online

Setkávám se s podobnými dotazy od žen, co chtějí tvořit hezký a praktický domov. Pomáhám jim ve skupině Bydlení nebo domov? ..ženy s láskou k designu a ve svých online kurzech.

Být FIT, být designérkou
svého TĚLA i DUŠE

Máme na sebe velké nároky, protože je v nás naše okolí vyvolává. Naše těla jsou často v napětí a stresu. Hodně z nás více sedí, než se pohybuje. Mé sezení u projektování návrhů, občasný stres a tlak na výkon, obtíže, co pak přicházejí, .. to vše mě motivovalo stát se profesionální lektorkou jógy, protože se s ní už mnoho let kamarádím a je mi s ní moc fajn. Na svých lekcích „FIT s Hankou“ pomáhám a motivuji ke zdravému pravidelnému cvičení jógy a PortDeBras, učím, jak zvolnit a vnímat své tělo, dát sebe na 1. místo.

Jsem designérka. Prostoru kolem nás a síly svalů i klidu v nás. Navrhuji a realizuji interiéry, učím jógu a víru v sebe.

Mé znalosti a zkušenosti jsou vám k dispozici.