Kdo jsme

Vyrábíme svítidla z dýhy tak, aby byla klenotem interiéru, prozářila prostor svým teplým světlem, ozvláštnila ho tvarem a jedinečnou kresbou dřeva. Dodáváme tu správnou atmosféru vašemu prostoru. Díky designu, různorodé kresbě a ručnímu zpracování v českých dílnách je každé naše stínidlo originál.

A kdo za to může?

Jako interiérové designérce mi chyběla ta pravá svítidla vhodná pro domovy i komerční prostory, něco jedinečného a osobitého, něco kvalitního a krásného. A protože jsou přírodní materiály základem dobrého interiéru, rozhodla jsem se založit vlastní řemeslnou dílnu, kde navrhuji a vyrábím dýhová stínidla. Nejsem na to sama, jsme rodinnou firmou. Při řešení technických detailů při vývoji nových typů mi v dílně pomáhá manžel a kovové konstrukce pro uchycení stínidel vyrábíme v zámečnické dílně téměř naproti.

Vybere si každý

Navrhujeme tak, aby byl spokojen člověk hodně konzervativní i dost ulítlý.

Pomáháme při výběru.

Postačí fotka interiéru a designérka doporučí to nejlepší pro vás.

Milujeme přírodní materiály.

Dřevo je dřevo.

Fandíme odvaze a originalitě.

Rádi navrhujeme design na míru prostoru.

Na detailu záleží.

Dbáme na kvalitu, protože je základem luxusu.

Vyrábíme v Česku.

Podporujeme české dodavatele a řemeslníky.

Těším se, že prozáříme i váš interiér! Vaše Hana Zmitková.

O mě

Miluji tu radost po realizaci mých nápadů!
Cením si vaší důvěry v mou práci.

Moc vás zdravím, já jsem Hana.

Jsem designérka interiérů a mou vášní je vymýšlet nová řešení, objevovat nové možnosti.

Jak začalo mé dobrodružství s interiéry

Když mi bylo osm, rozhodla jsem se přestěhovat historický nábytek po babičce. Ale protože rodiče mé nadšení ani trochu nesdíleli, soustředila jsem se na zaprášenou přeplněnou půdu. Nalezené poklady jsem poopravila, rozestavěla a vytvořila tak vysněný „pokojíček“. S uspokojením jsem tam v příšeří, v paprscích létajícího prachu sedávala a vymýšlela další proměny..

A radost z každé další přestavby mám od dětství dodnes!

Jen už u toho nesedávám na půdě a proměn, na kterých jsem se podílela, bylo mnoho.

Prošla jsem si studiem fakulty stavební, studium tvorby interiérů ve škole AVE ART, nasbírala zkušenosti při péči o klienty a jednání s lidmi v roli obchodní manažerky. Má kreativní duše v téhle roli v IT ale nevydržela, a tak jsem se stala interiérovou návrhářkou profesně. Od té doby jsem stále nadšená a naplno si užívám pomoc druhým ke změně jejich prostoru pro život, ke změně jejich života v kvalitním prostoru.

PROČ MI NAVRHOVÁNÍ NESTAČILO?

Prostě nestačilo. A tak v naší rodinné dílně vznikají unikátní stínidla, z dýhy, přírodního materiálu, která doplňují mou interiérovou tvorbu. Značku VENEE – svítidla a dekorace z dýhy jsem založila, abych rozzářila domov i duši majitele. Vyrábím lampy přesně pro osobnost a styl svého majitele. Lampy, co dají domovu tu pravou atmosféru.

CHTĚLA JSEM VÍC NEŽ NAVRHOVAT INTERIÉRY A TVOŘIT LAMPY

Setkávám se stále s podobnými dotazy od žen. My ženy odnepaměti totiž řešíme zařizování svých domovů. Chceme stvořit své šťastné místo pro sebe a pro svou rodinu a přátele. Chceme mít jednoduchý provoz domácnosti. Toužila jsem předat své zkušenosti druhým ženám tak, aby si dokázaly samy kvalitně navrhnout svůj vlastní domov. Založila jsem FB skupinu Bydlení nebo domov? ..ženy s láskou k designu, kde ženám radím, s čímkoli s bydlením poradit potřebují. A ve svých online kurzech ženy učím, jak na to.

Mé znalosti a zkušenosti jsou vám k dispozici.