Kdo jsme

Vyrábíme svítidla z dýhy tak, aby byla klenotem interiéru, prozářila prostor svým teplým světlem, ozvláštnila ho tvarem a jedinečnou kresbou dřeva. Dodáváme tu správnou atmosféru vašemu prostoru. Díky designu, různorodé kresbě a ručnímu zpracování v českých dílnách je každé naše stínidlo originál.

A kdo za to může?

Jako interiérové designérce mi chyběla ta pravá svítidla vhodná pro domovy i komerční prostory, něco jedinečného a osobitého, něco kvalitního a krásného. A protože jsou přírodní materiály základem dobrého interiéru, rozhodla jsem se založit vlastní řemeslnou dílnu, kde navrhuji a vyrábím dýhová stínidla. Nejsem na to sama, jsme rodinnou firmou. Při řešení technických detailů při vývoji nových typů mi v dílně pomáhá manžel a kovové konstrukce pro uchycení stínidel vyrábíme v zámečnické dílně téměř naproti.

Vybere si každý

Navrhujeme tak, aby byl spokojen člověk hodně konzervativní i dost ulítlý.

Pomáháme při výběru.

Postačí fotka interiéru a designérka doporučí to nejlepší pro vás.

Milujeme přírodní materiály.

Dřevo je dřevo.

Fandíme odvaze a originalitě.

Rádi navrhujeme design na míru prostoru.

Na detailu záleží.

Dbáme na kvalitu, protože je základem luxusu.

Vyrábíme v Česku.

Podporujeme české dodavatele a řemeslníky.

Těším se, že prozáříme i váš interiér! Vaše Hana Zmitková.

O mě

Miluji radost žen po realizaci mých nápadů!
Cením si jejich důvěry v mé návrhy.

Ahoj! Já jsem Hana.

Jsem designérka interiérů a mou vášní je vymýšlet nová řešení, objevovat překvapivé cesty.

Za posledních několik let je můj příběh o odhodlání. Nejprve o odhodlání změnit svůj život, nyní o odhodlání změnit životy jiných žen a začít od změny jejich životního prostoru.

Jak začalo mé dobrodružství s interiéry

Když mi bylo osm, rozhodla jsem se přestěhovat historický nábytek po babičce. Ale protože rodiče mé nadšení ani trochu nesdíleli, soustředila jsem se na zaprášenou přeplněnou půdu. Nalezené poklady jsem poopravila, rozestavěla a vytvořila tak vysněný „pokojíček“. S uspokojením jsem tam v příšeří, v paprscích létajícího prachu sedávala a vymýšlela další proměny…

A co dál? Málo jsem si věřila..

Později jsem při studiu fakulty stavební obdivně pokukovala po budově architektury, kam jsem se ale vstoupit neodvážila. Začala jsem se věnovat geografickým informačním systémům a u toho zůstala mnoho let. Byla jsem (stále jsem:)) ženou oddanou své rodině. Až moc dlouhý čas jsem setrvávala v zaměstnání jen pro obživu, z pohodlnosti a nedostatku odvahy žít naplno svou vášeň!

Ale – mnoho jsem se také naučila!

Při dlouhodobé péči o klienty v IT jsem naučila skvěle využívat svou empatii k přečtení jejich přání a potřeb. Naučila jsem se srozumitelně předkládat své nápady a řešení, trpělivě vysvětlovat výhody a vyjednávat
o kompromisech. Vášeň pro design a architekturu jsem zároveň mohla rozvíjet při návrzích a proměnách prostor své rodiny, svých přátel a okolí. Doplnila si vzdělání absolvováním školy bytového designu a pomohla mnoha ženám vybudovat nebo vylepšit útulný domov, chalupu i místo pro podnikání.

Jak jsem poznala, že jsem připravena ke změně?

Toužila jsem po nezávislosti a myslela si, že je nemožné to změnit. „A co ti brání, abys to udělala?“ Zeptal se mě můj tehdy 10-ti letý syn.  Až po pár letech jsem uvěřila, že ten, kdo mi brání v rozletu, jsem já, já sama.

Z obchodní manažerky v sw firmě se tak stala samostatná interiérová návrhářka, nadšená využít svou kreativní designérskou duši pro pomoc druhým osobitým ženám ke změně, tentokrát změně jejich prostoru pro život.

A co se stalo?

Na jaře 2020 přišel COVID a prostor pro vznik něčeho nového.. A tak v naší malé rodinné dílně začala pomalu vznikat unikátní stínidla, z dýhy, přírodního tvarovatelného a obnovitelného materiálu, která perfektně doplňují mou interiérovou tvorbu. Vznikla značka VENEE a díky pomoci rodiny mohu lampy i další dekorace z mé dílny nyní prodávat ve svém e-shopu.

Online v bezpečné komunitě
„Mé šťastné místo. Můj domov.“

Ženy odnepaměti řeší zařizování svých domovů. Chtějí stvořit své šťastné místo pro sebe a pro svou rodinu a přátele.  Můj úkol je ukazovat ženám cestu, jak si zařídit vlastní domov tak, aby léta bez potřeby změny sloužil spokojené rodině. A to přímo v mých projektech, nebo v naší komunitě a mých online kurzech.

Radost z každé další přestavby mám od dětství dodnes!
Mé znalosti a zkušenosti jsou vám k dispozici.